קייטרינג לאירוע עסקי

בני הזוג דורית ופבריס אוצר הקימו את בית אוצרין בלב יפו העתיקה, לאחר כ-15 שנים של ניהול חברת אוצרין המספקת שירותי קייטרינג והסעדה למוזיאונים, בתי קפה וגני אירועים בכל רחבי הארץ.

כיום, לאחר הקמת בית אוצרין, ממשיכים בני הזוג לספק את מיטב שירותי הקייטרינג וליצור הפקות אירועים מלאות וייחודיות, אך כעת – גם בבית אוצרין עצמו אשר משמש כבית אירוח המקיים אירועים סגורים ומוזמנים מראש, המיועדים הן לגופיים עסקיים והן לאנשים פרטיים המחפשים מרחב בילוי אינטימי ומלא חן וקסם.

שאיפתו של בית אוצרין הינה להעניק למבקריו תחושת בית חמימה ומזמינה, שתכבוש את החושים והרוח למן הרגע הראשון, ותגרום למבקריו לחזור אליו בכל פעם מחדש, כמו לבית. במטבח אוצרין מקפידים על אוכל בריא, מזין ועשיר בעשבי תיבול וירקות טריים המגיעים כל יום מהשוק, הלחם והמאפים הממכרים – נאפים במקום. בית אוצרין הינו המקום המושלם לאירוח אירועי חברה בלתי רגילים ועשירים באווירה תרבותית ואסתטית, כגון אירוע מנהלים, ערבי גיבוש, אירוח עסקי ועוד. אנו נשמח להציע את שירותינו המצטיינים באדיבות, התאמה אישית של הקייטרינג לסוג האירוע ולסגנון החברה, בדרך ליצירת ערב שכולו חוויה תרבותית-קולנארית מוצלחת.


להזמנת אירועים חייג אלינו: 054-8702227