אירועים

בית אוצרין הוא הרבה יותר ממקום קטן לאירוע: עם רדת החשיכה משנה המקום, כמו בהנפת שרביט, את פניו וכתליו לבית אירוח המקיים אירועים סגורים ומוזמנים מראש המיועדים לאנשים פרטיים המחפשים מרחב בילוי אינטימי ומלא חן וקסם.

מבנה בית אוצרין כולל שני חללים בהם ניתן להתמקם; החלל הפנימי החמים ורחב הידיים, ושתי המרפסות מהן נשקף נופה המרהיב של יפו העתיקה הנעטפת ברצועת החוף העדינה. החוגגים באירוע פרטי יכולים לבחור בין מטבח חלבי למטבח על טהרת הבשר, אשר יסופק על ידי הקייטרינג בני הזוג אוצרין.

בלי תלות בסוג המטבח והאירוע, המזנון יהיה שופע מאכלים נהדרים וייערך בצורה אסתטית. בהמשך לכך, לרגל כל אירוע – יעוצב החלל בהתאם לטעמו האישי של הלקוח, החל מהריהוט ועד לכלי השולחן, במטרה שכל אירוע יהיה ייחודי לחלוטין, יבטא את רצונו המדויק אותו מדמיין הלקוח ויהיה ל’בית’ הלקוח בפני אורחיו.

אירוע מושלם ואיכותי בסמטאות יפו העתיקה

בכל אירוע שמתקיים בבית אוצרין נוכחים באופן אישי הבעלים והשף פבריס ומנהלת האירועים דורית אשר מבטיחים את האיכות והאכפתיות אליה הם מתחייבים. האוכל והאווירה הייחודיים לבית אוצרין יוצרים שילוב של איכות צרפתית ואותנטיות ישראלית-יפואית.

המרפסת מכילה עד 130 איש, החלל הפנימי מכיל עד 60 איש והחלל החיצוני מכיל עד 40 איש. 

הבית מתאים למגוון רחב של אירועים, החל מאירועים עסקיים, אירועים פרטיים, השקות ומסיבות עיתונאים, קוקטיילים, ארוחות הכוללות סיורים במוזיאון אילנה גור הצמוד אלינו ועוד. כמו כן, בסמוך אלינו נפתח לאחר שיפוץ בית הכנסת, בו ניתן לקיים טקסים במקביל לאירועים. מוזמנים ליצור קשר לקביעת פגישה וקבלת תפריטים ומחירים אטרקטיביים.


להזמנת אירוע חייג אלינו: 054-8702227

או השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם