אירועים לקבוצות תיירים

בית אוצרין שוכן בלב יפו העתיקה, בבית המתפרש על פני 400 מטר מרובע ומציע חווית אירוח מותאמת אישית. אנו מארחים קבוצות החל מ20 ועד 120 משתתפים לאירועים מגוונים כמו ערבי גאלה, כנסים, סדנאות, ימי עיון, וכן שמחות וחגיגות פרטיות מכל סוג.

אנו תמיד שמחים לארח בבית אוצרין את מיטב החברות במשק הישראלי וכן חברות וארגונים מהשורה הראשונה הבינלאומית. אנו בקשר קרוב וקבוע עם חברות תיירות והפקה מובילות המחפשות עבור לקוחותיהם את הטוב ביותר.

מדריכי טיולים ונציגי חברות תיירות ? נשמח להכיר!

בית אוצרין מספק יתרונות לחברות תיירות, מדריכי טיולים וקבוצות תיירים המבקרים ביפו העתיקה. בית אוצרין משתלב בתוך סיור ביפו או כחלק מטיול ומתאים לשבים ומבקרים מחו”ל או לכל החפצים ליהנות מאווירה יפואית אותנטית חווייתית ומטעמים משובחים.

חללי הפנים אינטימיים עם תקרות מקומרות, קשתות וחלונות המשקיפים לים. הארוחות מסוגננות ומגוונות, ופעילויות מיוחדות מוצעות על ידנו במידת הצורך והרצון. צמד מרפסות הניתנות לקירוי אך מאידך מאפשרות ליהנות ממזג האוויר של הים התיכון בימים הנעימים.

בעלת הבית, דורית אוצר והצוות עליו היא מנצחת, מתמחים במתן שירות קפדני אך חם ולבבי. במידה ותרצו, דורית תשמח לספר על הבית ועל תפקידו החשוב במרקם היפואי, כשהחוויה עוברת בין המילים, החללים והמטעמים של השף פבריס.

בית אוצרין מספק חוויה ייחודית שמשדרגת את הטיול של התייר בארץ ישראל, נשמח להכיר ולארח אתכם ואת לקוחותיכם.

in_stripe_with

להזמנת אירוע ולפרטים נוספים חייגו: 054-8702227

in_stripe_with

או שלחו פרטים בטופס ונחזור אליך עוד היום 🙂